Warsztaty,konfernecje i inne spotkania


Odbywają się każdego dnia – branżowe, firmowe, otwarte, zamknięte. Jeździmy jak tylko możemy, tam gdzie nas zaproszą lub na wyjątkowe, gdzie naprawdę można dowiedzieć się czegoś ciekawego. 12 maja uczestniczyliśmy w dwudniowej konferencji InfoShare, która odbyła się na Politechnice gdańskiej (http://infoshare.pl).
Świetne wystąpienia Simona Grabowskiego oraz Pawła Tkaczyka, zrobiły na nas duże wrażenie. Nie gorzej, w bardzo nowatorskiej tematyce zaprezentowała się Natalia Hatalska, twórczyni znanego bloga hatalska.com.
Wydawałoby się, że powinna nas interesować tematyka stricte dekoracyjna, jednak w dzisiejszych czasach, kiedy technologia idzie do przodu w niesamowitym tempie, nie możemy pozostawać w tyle. Chcemy zapewnić swoim klientom jak najwyższe standardy, które nie będą odbiegać od większych firm.
Dla miłośników i osób zainteresowanych tematyką ślubną mamy też dobrą wiadomość – z pewnych źródeł dotarła do nas informacja, że jeszcze w tym roku odbędzie się spore wydarzenie związane właśnie z branżą weselną. Czekamy z niecierpliwością.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s