Nasza kolejna wizyta w Hotelu Mistral

Jako, że Hotel Mistral w Gniewinie swoją ofertę skierowaną ma głównie do zorganizowanych grup sportowych oraz firm, nie spodziewaliśmy się kolejnej realizacji w tym miejscu. Nie minęło jednak pół roku, a ponownie zawitaliśmy w tym pięknym miejscu 🙂 Agnieszka, która swój ślub zorganizowała w błyskawicznym tempie, powierzyła nam zaaranżowanie dekoracji.

Wnętrza Hotelu, a w szczególności restauracja, nawiązują do klimatów hiszpańskich, są tam akcenty pomarańczu oraz czerwieni. Naszym zadaniem było zneutralizować tą salę, tak aby jak najbardziej pasowała do uroczystości weselnej.  Całość utrzymana została w beżach, ecri oraz akcentach zieleni, które lekko ożywiły cały wystrój.

Prawdziwy urok czekał jednak na gości po zmroku (niestety zdjęcia wieczorne dopiero dostaniemy) – kilkadziesiąt świec stworzyło wyjątkowy nastrój.

Oprócz sali wykonaliśmy także dekorację kościoła im. Chrystusa Króla w Wejherowie. Kościół należy do bardzo ciemnych, z racji na brak okien oraz małą ilość witraży. Dzięki zastosowaniu białego dywanu oraz materiału prezentował się naprawdę nadzwyczaj jasno.

kosciol2 kosciol11 kosciol9 mistral 100 mis5logo mis2 bmwk

1 komentarz do “Nasza kolejna wizyta w Hotelu Mistral

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s