Ślub w plenerze – Rajska Góra

Marzeniem Agnieszki i Michała było powiedzenie sobie „TAK” na łonie natury, dlatego szukając miejsca na swoje wesele kierowali się głównie możliwością zorganizowania ślubu w plenerze. Mimo, iż w Rajskiej Górze nigdy wcześnie nie odbyła się tego typu ceremonia, właściciele i obsługa wyszli temu pomysłowi na przeciw i współpraca przy organizacji wesela odbyła się bezproblemowo.

Rajska Góra, o której pisaliśmy całkiem niedawno, dysponuje dosyć pokaźnym ogrodem, dlatego przy ustalaniu odpowiedniego miejsca i ustawienia mieliśmy całkiem duże pole manewru. Kluczowe było tu rozsadzenie prawie 100 gości, tak, aby każdy miał zapewniony jak najlepszy widok. Aby obniżyć koszty całego przedsięwzięcia wykorzystaliśmy ławki, które znajdują się na terenie obiektu. Przykryte białą satyna oraz równo ustawione wyglądały bardzo elegancko.

Na drzewach rozwiesiliśmy różnej wielkości białe papierowe kule, a wzdłuż białego dywanu stały storczyki zatopione w wodzie. Nie zabrakło oczywiście rozsypanych żywych płatków, a także dużych bukietów na stojakach. Życzeniem Młodej Pary było nie wprowadzenie żadnego innego koloru oprócz bieli do dekoracji,  nie spowodowało to jednak monotonii, a jedynie wprowadziło podniosły i elegancki klimat w pięknym ogrodzie.

ślub w plenerze rajska góra ślub w plenerze pomorskie dekoracja ślubu w plenerze rajska góra dekoracja ogrodu ślub w plenerze wejherowo reda ślub w ogrodzie w rajskiej górze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s