Weselu w stylu Gatsbiego – Sheraton Sopot

Każdy kto czytał lub oglądał ekranizację powieści o Wielkim Gatsbym wie, że to co go wyróżniało to niesamowite, pełne przepychu przyjęcia. Gustownie ubrani goście, mnóstwo jedzenia oraz muzyka – można powiedzieć, że prawie jak na polskim weselu 🙂

W ostatnim weekend grudnia w sopockim Sheratonie odbyło się wesele Euniki oraz Jarka, dla których mieliśmy przyjemność zająć się oprawą. Mimo, że Hotel specjalizuje się bardziej w imprezach firmowych i eventach, doskonale poczuł klimat i oczekiwania co do charakteru przyjęcia – jednym słowem współpraca wyglądała wzorowo.

Oprócz samego wesela, na położonej nad salą antresoli odbyły się zaślubiny. Biały dywan, dużo świec, a także oprawa muzyczna podkreśliły wyjątkowy charakter uroczystości.

Całość dekoracji stołów utrzymana była w złotej kolorystyce, do której po raz pierwszy użyliśmy specjalnie przygotowane podświetlane wazony. Na stołach mnóstwo świec, dodatki z bielonych pawich piór oraz marabuta. Ożywienie wprowadzały podświetlane bufety oraz tło za Parą Młodą.

Realizacja była naprawdę wyjątkowa i mimo, że zabrała nam cały świąteczny okres to pracowało się przy niej z duża przyjemnością.

pudrowa dekoracja ślubna bukiet ze storczykami ślub dekoracja światłem pomorskie dekoracja sheraton sopot bukiet przed para młodą numerek na stół serwetka na weseleu pióra ksiega gości na wesele bukiet z broszkamidekoracja stołu paru młodej dekoracja ślubna trójmiasto ślub w sheratonie

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s