Gipsówka – motyw przewodni wesela

Jedni ją uwielbiają, inni wręcz odwrotnie – co by o niej nie napisać – gipsówka to bardzo urokliwy w swojej prostocie kwiat, który daje ogromne możliwości dekoracyjne. Zazwyczaj stosowana jest jako dodatek, wypełniacz do bukietów, szczególnie w kościołach. My na podstawie naszej tegorocznej dekoracji, pokażemy ją jako element dominujący.

Aby uzyskać odpowiedni efekt przy wykorzystaniu gipsówki, trzeba użyć jej naprawdę w dużej ilości. Drobne kwiatki oraz cieniutkie łodygi powodują, że praca z nią jest bardzo czasochłonna. W naszej dekoracji kwiat ten pojawił się zarówno w kościele, bukiecie ślubnym, samochodzie oraz na sali. Samo miejsce wesele idealnie pasowało do takiej stylizacji – Adler w Zgorzałe, który już kiedyś opisywaliśmy na naszym blogu, zdominowany jest przez naturalne drewno.

Dzień wesela był niesamowicie gorący, jednak dla naszej gipsówki takie temperatury są nie straszne, ponieważ idealnie znosi nawet małe ilości wody. Wbrew powszechnej opinii kwiaty te wcale nie należą do najtańszych, a najlepszym okresem na ich zakup jest lipiec i sierpień, kiedy to mamy bardzo obfite polskie zbiory.

dekoracja ślubna z gipsówki klamki samochodu dekoracja ślubna passat cc do ślubu dekoracja adler zgorzałe dekoracja ślubna dekoracja kościoła gispsówka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s